ZAPRASZAMY na wykład licencjonowanego terapeuty Medycyny Chińskiej – Pana Jakuba Dorosza  – 28go listopada o godzinie 18.30.

Spotkanie adresowane jest do  :

  • zainteresowanych profilaktyką zdrowia w oparciu o naturalne terapeutyczne esencje roślinne
  • pragnących podjąć nieinwazyjną skuteczną terapię schorzeń ostrych , przewlekłych, jak również tych, którzy nie mają efektów w stosowanej farmakoterapii
  • oraz wszystkich którzy chcieliby obdarzać  siebie i swoich bliskich, obfitością pozytywnej energii, radości i szeroko rozumianej harmonii

Program :

  • krótkie omówienie historii aromaterapii, tego czym są Terapeutyczne Olejki Eteryczne oraz w jaki sposób działają na żywy organizm
  • prezentacja kilkunastu najczęściej stosowanych esencji – degustacja smaku i aromatu
  • prezentacja  podstawowych technik aplikacji olejków

 

Esencje terapeutyczne nie są znanymi nam olejkami eterycznymi do podgrzewania w kominkach zapachowych, kąpieli , itp.” zabaw” z zapachami. To substancje żywe, niezwykle wysoko skoncentrowane i niezwykle wysoko wibrujące. Zawierają wszystkie istotne związki czynne zawarte w żywej roślinie.

Korzystanie z nich przynosi w krótkim czasie zdecydowaną poprawę zdrowia i samopoczucia na wielu poziomach. Olejki wykazują m.in.silne działanie antyinfekcyjne, przeciwzapalne, immunostymulujące, oczyszczające, przeciwbólowe.

Doskonale nadają się do pracy z emocjami. Jedne relaksują i wyciszają, inne tonizują, działają antydepresyjnie i witalizująco. Można je stosować zarówno zewnętrznie – poprzez namaszczanie bądź używając do masażu – jak też wewnętrznie, np. w postaci inhalacji lub podobnie jak lekarstwa – zażywając w kapsułkach. Szczególnie szybkie i spektakularne efekty obserwuje się stosując olejki u dzieci.

Prowadzący:

Jakub Dorosz  –  licencjonowany naturopata  i terapeuta Medycyny Chińskiej –   w swojej pracy wykorzystuje standard diagnostyczny oraz techniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także terapię manualną, homeopatię, dietetykę profilaktyczną i leczniczą oraz aromaterapię. Prowadzi kursy masażu Terapeutycznymi Olejkami Eterycznymi techniką RainDrop.