Każdy z nas ma, a przynajmniej powinien mieć w sobie coś z dziecka. Czasami zainteresowania, które pojawiły się lata temu, wciąż nie gasną. Tak bywa z zamiłowaniem do czytania opowieści o superbohaterach. Dawniej wszystko zaczynało się od komiksów, dziś już wiele dzieci poznaje historie Marvela z filmów.

Czasami zainteresowania są dla nas ważne tak bardzo, że chcemy otaczać się przedmiotami z nimi związanymi. Nie inaczej jest z fantastycznym światem superbohaterów. Jeśli chcemy dać prezent fanowi Marvela lub nawet podarować coś sobie, można kupić gotowy gadżet, ale o wiele lepszą rzeczą może okazać się kupno zestawu do złożenia takiej ozdoby.

Na ratunek przychodzi seria Lego super heroes duży wybór, która oferuje nie tylko zestawy dla mniejszych fanów, ale też modele dla dorosłych miłośników Marvela, które potem mogą zdobić wnętrza w domu lub nawet biurze.

Venom czy Carnage?

Realistyczne i odwzorowane ze szczegółami modele głów zrobią wrażenie nawet jeśli ktoś nie jest fanem historii Marvela i nie ma pojęcia kim są te postacie.

Przerażające zęby i “oczy” budzą grozę. W przypadku Venoma można mieć wrażenie, że głowa zaraz ożyje, a to za sprawą wystającego, wijącego się języka. Niewielu chciałoby mieć te prawie 20-centymetrowe gadżety w domu, nie wspominając o sypialni…

Nanorękawica czy Rękawica Nieskończoności?

Którą wybierzesz? Czerwoną Nanorękawicę czy złotą Rękawicę Nieskończoności?

Obydwie wyglądają bardzo realistycznie i są ozdobione kompletem kamieni. To świetne gadżety dla każdego fana Avengersów, a najważniejszą cechą obu modeli jest to, że mają ruchome palce. Możesz dowolnie zmieniać ich położenie, więc każdego dnia mogą pokazywać inny gest odzwierciedlający chociażby Twój nastrój.

Modele mają ponad 30cm wysokości, zatem nie sposób będzie ich nie zauważyć.

Młot Thora jest tylko jeden

O ile możesz wybierać między modelami głów lub rękawic (albo nie wybieraj i weź je wszystkie), o tyle młot Thora jest tylko jeden.

Niezwykle realistyczny, prawie półmetrowy młot składający się z ponad 970 elementów to coś, co musi mieć każdy fan Marvela. Dołączona jest do niego mini figurka Thora, a w gadżecie jest dla niego tajna kryjówka, w której schowasz również Rękawicę Nieskończoności, Płomień Odyna i teserakt.

Połącz pasję budowania z zamiłowaniem do śledzenia przygód superbohaterów i złóż własne gadżety związane z Marvelem.