Czym jest lego super heroes? To seria skupiająca się na obszernym uniwersum Marvela. W zestawach, które do niej należą, pojawią się najpopularniejsi złoczyńcy i superbohaterowie ze świata komiksów oraz filmów. Każdy z modeli dopasowany jest do potrzeb oraz wieku odbiorców, dlatego w serii znajdziemy zarówno zestawy bardziej, jak i mniej wymagające. Jednak największą zaletą Lego Super Heroes jest możliwość przebudowywania, a także tworzenia zupełnie oryginalnych i nowych bohaterów. Co jeszcze warto wiedzieć o tej serii? Dla kogo została stworzona?

Fani uniwersum Marvela

Na pewno serią najbardziej zainteresują się przede wszystkim fani uniwersum Marvela (czy to filmów, animacji czy komiksów). To jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii klocków Lego, która ogromną wagę przywiązuje do samej fabuły. Każdy z zestawów możemy ze sobą łączyć, co pozwoli nam na stałe rozbudowywanie naszego fikcyjnego świata. Warto zaznaczyć, że wszyscy superbohaterowie oraz złoczyńcy posiadają jedyne w swoim rodzaju moce, których nie da się podrobić. I choć pojedyncze modele posiadają instrukcję budowy, to w każdym zestawie istnieje opcja samodzielnego tworzenia nietypowych i niespotykanych budowli.

Wolność tworzenia

Lego super heroes różnorodne to wyjątkowa seria, która na pierwszym miejscu stawia wolność tworzenia. Dlatego produkty z tej kategorii spodobają się nie tylko fanom Marvela, ale i wszystkim odbiorcom, którzy pasjonują się układaniem klocków Lego. Warto zaznaczyć, że w ofercie duńskiej firmy znajdziemy także bardziej wymagające modele.

Czym wyróżnia się seria Lego Super Heroes:

– w zestawach dostępni są bohaterowie z filmów Marvela,

– modele dopasowane do wieku i różnych oczekiwań odbiorców,

– seria skupiona jest na ogromnym uniwersum Marvela,

– każdy znajdzie w niej coś dla siebie,

– każda z postaci posiada unikalne zdolności i moce,

– możliwość tworzenia własnych, oryginalnych superbohaterów,

– wyjątkowa i emocjonująca fabuła prosto ze świata komiksów.