W pewnym wieku skóra w okolicach oczu traci eleastyczność, jest jej nadmiar i twarz nabiera smutnego wyglądu.

Zanim zdecydujesz się  na lifting chirurgiczny rozważ możliwość liftingu falami RF tej okolicy.

W Gabinecie Magic Look lifting powiek wykonywany jest sprawdzonym na rynku urządzeniem Lipomax V8 Plus , umożliwiającym wykonanie szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Aparat wykorzystuje niezwykle zaawansowaną technikę zabiegową: RF bipolarny do remodelingu kolagenu i termolipolizy wraz z masażem podciśnieniowym.
Połączone techniki pozwalają na wygładzenie zmarszczek w okolicach oczu i na powiekach. Ponadto zabieg redukuje cienie i „worki” pod oczami oraz opadające powieki.
Proces jest elektronicznie kontrolowany, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa podczas zabiegu. Fale RF skracają i przebudowują kolagen, co w efekcie przynosi regenerację i powstawanie nowych, bardziej sprężystych włókien. Połączenie fal radiowych z masażem podciśnieniowym umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów bez uciekania się do zabiegów chirurgicznych.
Technika zastosowana w urządzeniu Lipomax V8 Plus jest bezpieczna ze względu na działanie fal radiowych tylko na zassany fałd skórny. Nie uszkadza to wzroku i tkanek miękkich.Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu serii zabiegów. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku ok. 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Zaleca się wykonanie od 5 do 10 zabiegów, jeden zabieg raz w tygodniu.

W gabinecie Magic Look wykonujemy ten zabieg z użyciem serum kawiorowego, które wzmacnia efekty odmłodzenia i ujędrnienia skóry.