MONTIBELLO

to rodzinna firma  założona w 1967 roku w Barcelonie.  Przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Od chwili rozpoczęcia działalności Montibello dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Wszystkie produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania. Korzystają oni  z najbardziej zaawansowanych zestawów składników aktywnych, na jakie pozwala współczesna technologia.

VITAMIN C CREAM SPF 15

Opóźnia i zwalcza pierwsze oznaki starzenia skóry, takie jak: pierwsze zmarszczki, utrata elastyczności i ciemne plamy lub przebarwienia.

Krem na dzień o lekkiej, rozpływającej się konsystencji i silnym działaniu przeciwutleniającym. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i fotostrzeniem wywoływanym przez promieniowanie UVB i UVA. Nadaje skórze blask i witalność, zmniejszając drobne przebarwienia i nieregularności na twarzy. Zawiera AOX Vital C+. Wygładza zmarszczki mimiczne, nadając skórze maksymalny blask i młodzieńczość. Zalecany do skóry suchej.

Opakowanie : słoiczek 50 ml

Sposób użycia: aplikować codziennie rano na czystą i stonizowaną skórę.

Szybka wysyłka lub zakup w gabinecie.

Cena : 170,90 zł


PURE VITAMIN C 8%

Ultraskoncentrowane serum czystej, aktywnej witaminy C o silnym działaniu przeciwutleniającym. Zwalcza wczesne oznaki starzenia się skóry wywoływane przez wolne rodniki i promieniowanie UV, wygładza zmarszczki mimiczne. Skóra natychmiast staje się promienna i młodzieńcza. Zawiera AOX Vital C+. Wygładza zmarszczki mimiczne, nadając skórze maksymalny blask i młodzieńczość.

pojemność 4 x 4,6 ml

sposób użycia : stosować codziennie na noc na czystą i stonizowaną skórę. Otwartą ampułkę zużyć w ciągu 7-10 dni.

Szybka wysyłka lub zakup w gabinecie.

Cena : 199 zł