W Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej MAGIC LOOK specjalizujemy się w najnowocześniejszych i najskuteczniejszych technikach odmładzania, biorewitalizacji skóry oraz w zabiegach antycellulitowych, ujędrniających i modelujących ciało. W naszej ofercie mamy pełen zakres zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej takich jak: botox, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, laseroterapia, depilacja laserowa, nieinwazyjny lifting twarzy i ciała, peelingi medyczne i in. Ofertę uzupełniają masaże i zabiegi SPA. Poznaj naszą profesjonalną kadrę:

 

dr Iwona Szyk

Dr Iwona Szyk absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista dermatolog-wenerolog. Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim stażem w kraju i za granicą. Od kilkunastu lat jej pasją są zabiegi medycyny estetycznej. Wiedzę w tym zakresie stale aktualizuje i pogłębia biorąc udział w kongresach krajowych i zagranicznych. Wykonuje takie zabiegi jak: wypełniacze, relaksacja zmarszczek toksyną botulinową, lifting nićmi
PDO, lipoliza iniekcyjna, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa.

 

 

dr Magdalena Gniewkowska-Gorczyńska

Magdalena Gniewkowska-Gorczyńska – lekarz medycyny, ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 1990 roku, specjalizacja z chorób wewnętrznych. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Ponadto ukończyła wiele kursów teoretyczno-praktycznych z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

 

dr Olga Galewska

Olga Galewska – lekarz medycyny, specjalista II st. w dziedzinie ginekologi i położnictwa. Od paru lat zajmuje się również medycyną estetyczną. Swoją wiedzę ugruntowuje na szkoleniach, kursach i kongresach medycyny estetycznej.
Na stałe praktykuje w EMC- Szpitalu św. Anny w Piasecznie w Oddziale Ginekologii i Położnictwa, gdzie wykonuje pełen zakres operacji oraz w Centrum Zdrowia Kobiet- W-wa Natolin, gdzie konsultuje ginekologicznie. Współpracuje również z kliniką chirurgii plastycznej- Uniklinik, gdzie wykonuje ginekologiczne operacje plastyczne.

Małgorzata Phillips

Małgorzata Phillips – kosmetolog. Zafascynowana możliwościami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.   Założycielka i manager Gabinetu.  Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach zawodowych oraz kongresach branżowych.