Seboregulacja i regeneracja (Charmine Rose)
Zabieg normalizująco – regenerujący na blizny potrądzikowe.

Wskazania: blizny i przebarwienia potrądzikowe, skóra ze skłonnością do łojotoku i powstawania trądziku, rozszerzone pory, nierówny koloryt skóry, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Celem zabiegu jest: regeneracja włókien kolagenowych, redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych, normalizacja wydzielania serum, działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, zapobieganie rozwojowi trądziku pospolitego.

Składniki aktywne: kwas migdałowy, kwas laktobionowy

Czas trwania zabiegu: ok. 0,5 godziny

Częstotliwosć wykonywania zabiegów: seria 6-10 zabiegów co 10-14 dni


2014-04-15_000758

Ceny

Cena zabiegu 140 złZabieg wybielający (Charmine Rose)
Specjalistyczny program na przebarwienia z kwasem migdałowym

Zabieg polega na wprowadzeniu, za pomocą cząsteczek kwasu migdałowego, składników o działaniu wybielającym i rozjaṡniającym skórę Melanostatic+ ( zawiera : alfa-arbutynę, niacynamid i witaminę C). Skóra może się delikatnie łuszczyć/prószyć przez ok. 4-5 dni po zabiegu.

Wskazania: przebarwienia posłoneczne i pozapalne, blizny pozapalne, ostudy hormonalne, przebarwienia potrądzikowe, plamy na dłoniach, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Celem zabiegu jest: redukcja przebarwień o różnym pochodzeniu, rozjaśnienie piegów i plam soczewicowatych, rozjaśnienie cery, poprawa elastyczności skóry, wyrównanie kolorytu skóry, twarzy i ciała

Składniki aktywne: kwas migdałowy, alfa-arbutyna, niacynamid, witamina C

Czas trwania zabiegu: ok. 0,5 godziny

Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6- 10 zabiegów co 10-14 dni


2014-04-15_001638

Ceny

Cena zabiegu 160 złZłuszczająco – rozświetlający zabieg z wyciągiem z Aceroli i kwasem migdałowym

Zabieg pozwala na bezinwazyjne i głębokie wprowadzenie za pomocą cząsteczek kwasu migdałowego, składników aktywnych o działaniu rozjaṡniającym , rozjaśniającym i wzmacniającym naczynia włosowate – Glowing C+ ( zawiera :sproszkowane owoce aceroli, niacynamid i witaminę C. Skóra może się delikatnie łuszczyć/prószyć przez ok. 4-5 dni po zabiegu.

Wskazania: fotostarzenie, przedwczesne starzenie się skóry, skóra szara, blada, utrata jędrności, cera naczyniowa, nierównomierny koloryt skóry, plamki posłoneczne.

Celem zabiegu jest: poprawa kolorytu skóry, redukcja drobnych zmarszczek, redukcja wolnych rodników, wzmocnienie i ulastycznienie scian naczyń krwionośnych, stymulacja mikrokrąenia, stymulacja odnowy komórkowej, redukcja zmian na skórze powstałych w wyniku nadmiernego opalania.

Składniki aktywne: : kwas migdałowy, sproszkowane owoce aceroli, niacynamid, witamina C

Czas trwania zabiegu: ok. 0,5 – 1 godziny

Częstotliwosć wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów co 10-14 dni


2014-04-15_002237

Ceny

Cena zabiegu 160 złZabieg złuszczająco-rozjaśniający (Innoethetics)

inp-white3

Peeling INNO-PEEL Whiteting posiada właściwości naprawczo-regenerujące. Jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

Po nałożeniu peelingu następuje:

 • proces koagulacji białek
 • intensywna odbudowa naskórka
 • zwiększenie akumulacji białek strukturalnych skóry, takich jak glikozaminoglikany, fibronektyna, fibroblasty itp.
 • przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych
 • poprawa jakości włókien elastycznych
 • zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej, co zwiększa naskórkową penetrację pozostałych czynników i składników aktywnych

Peeling działa na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej, a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.

Wskazania główne: Przebarwienia (zaburzenia procesu melanogenezy)

Wskazania dodatkowe: Skóra z pierwszymi oznakami starzenia, Skóra tłusta, łojotokowa, Blizny

Składniki aktywne: Retinol+ Morus alba + Idb-Light + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Chromabright

Dwa zabiegi Whitenning = efekt Cosmelanu

Pielęgnacja skóry po zabiegu:

 • W ciągu 24 – 48 godzin po zabiegu może wystąpić rumień, uczucie świądu, drobny stan zapalny; ponadto przez jakiś czas występować będzie uczucie ściągnięcia i napięcia skóry
 • Przez kolejne 3 – 4 dni po zabiegu może również występować równomierne złuszczanie naskórka, po którym skóra zostaje w pełni zregenerowana
 • Jako pielęgnację skóry po zabiegu zaleca się zmywanie skóry wodą z mydłem przez kolejnych 5 dni a następnie, gdy skóra ulegnie pełnej regeneracji należy stosować preparat INNOPEEL Whitening Post-Treatment
 • Zaleca się wykonanie kolejnego zabiegu INNOPEEL Whitening po upływie 1 miesiąca


inp-white2

Ceny

Twarz 330 zł
Szyja 330 zł
Dekolt 330 zł
Dłonie 330 zł
Ramiona 330 zł
Przedramiona 330 zł

inp-lactoc2Zabieg przeciwzmarszczkowy i głęboko regenerujący (Innoethetics)

Zabieg stanowi dwustopniową kurację skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności, napięcia) oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Pierwszy preparat posiada właściwości silnie rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe, drugi natomiast posiada właściwości antyoksydacyjne i głęboko regenerujące.

To unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu ma przede wszystkim pobudzić fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i II, które stymulują przebudowę włókien elastycznych. Na poziomie skóry zabieg pobudza odbudowę komórek, dzięki czemu skutecznie hamuje zachodzące procesy starzenia.

Wskazania główne: skóra w okresie przedmenopauzalnym, skóra z oznakami fotostarzenia, regeneracja włókien elastycznych

Wskazania dodatkowe: przebarwienia (zaburzenia procesu melanogenezy – hiperpigmentacja), odmłodzenie skóry

Skład:
Roztwór 1: Kwas laktobionowy + Kwas glikolowy + Kwas migdałowy + Kwas mlekowy
Roztwór 2: Kwas askorbowy (Wit. C) + Kwas hialuronowy

Peeling poprawia ogólna kondycję skóry, spłyca zmarszczki mimiczne i powierzchowne, jednocześnie rozjaśnia istniejące przebarwienia.

Pielęgnacja skóry po zabiegu:

 • w celu zamknięcia procedury zabiegu należy intensywnie nawilżyć skórę preparatem INNO-PEEL Lactobio C Post Treatment i kontynuować jego użycie aż do pełnej regeneracji skóry
 • należy również unikać ekspozycji na słońce i stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną


inp-lactoc

Ceny

Twarz 300 zł
Szyja 300 zł
Dekolt 300 zł
Dłonie 300 zł
Ramiona 300 zł
Przedramiona 300 złMD:PEEL Azelaic 17 + Salicylic 20%

Synergiczne połączenie tych kwasów ma za zadanie rozluźnić połączenia między korneocytami, usunąć martwy naskórek oraz doprowadzić do kontrolowanego uszkodzenia naskórka. Działanie to doprowadza do odbudowy kolejnych warstw skóry, dzięki czemu możemy znacznie spłycić istniejące bruzdy, zmarszczki oraz blizny potrądzikowe; zniwelować przebarwienia i wyrównać koloryt skóry. Zabieg hamuje aktywność bakterii zarówno tlenowych jak i beztlenowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz reguluje wydzielanie sebum, przez co stanowi skuteczną terapię w leczeniu trądziku pospolitego oraz trądziku różowatego również w przypadku stanów zapalnych.

Wskazania: trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia posłoneczne, starcze (chloasma, melasma), zmiany barwnikowe, piegi, regulacja, wydzielania sebum


md-peel-azelaic-17-salicylic20

Ceny

Cena zabiegu 180 zł