Bioaktywny zabieg na okolice oczu (Charmine Rose ) Zabieg redukuje cienie i obrzęki wokół oczu, rozjasnia przebarwienia, przywraca prawidłową mikrocyrkulację, likwiduje zastoje limfy wokół oczu, nawilża oraz poprawia elastyczność i sprężystość skóry.Składniki aktywne: arginina, glukonolakton, kwas laktobionowy, kofeina, witamina C, miłorząb japoński, hydroksyprolisilina. Czas trwania zabiegu: ok. 1 godziny

Ceny

Cena zabiegu 120 złZabieg z aplikacją serum kawiorowego.
Lifting powiek wykonywany jest sprawdzonym na rynku urządzeniem Lipomax V8 Plus , umożliwiającym wykonanie szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Aparat wykorzystuje niezwykle zaawansowaną technikę zabiegową: RF bipolarny do remodelingu kolagenu i termolipolizy wraz z masażem podciśnieniowym.
Połączone techniki pozwalają na wygładzenie zmarszczek w okolicach oczu i na powiekach. Ponadto zabieg redukuje cienie i „worki” pod oczami oraz opadające powieki.
Proces jest elektronicznie kontrolowany, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa podczas zabiegu. Fale RF skracają i przebudowują kolagen, co w efekcie przynosi regenerację i powstawanie nowych, bardziej sprężystych włókien. Połączenie fal radiowych z masażem podciśnieniowym umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów bez uciekania się do zabiegów chirurgicznych.
Technika zastosowana w urządzeniu Lipomax V8 Plus jest bezpieczna ze względu na działanie fal radiowych tylko na zassany fałd skórny. Nie uszkadza to wzroku i tkanek miękkich.Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku ok. 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.Aplikacja serum kawiorowego wzmacnia efekty odmłodzenia i ujędrnia skórę.Zaleca się wykonanie od 5 do 10 zabiegów, jeden zabieg raz w tygodniu.

Ceny

Cena zabiegu 120

Pakiety specjalne

Pakiet 5 zabiegów:
499 zł

 INTENSYWNA KURACJA OKOLIC OCZU – TERAPIA MIKROINIEKCJI ZESTAW EYE CELLGenosys EyeCell to zestaw kosmeceutyków o formule przygotowanej specjalnie do stosowania z derma rollerem. Działanie preparatów wspomaga, obecny w zestawie, pierwszy na świecie MINI DERMA ROLLER, specjalnie przystosowany do skutecznej pielęgnacji okolic oczu. Jedyny, który dociera wszędzie bez problemu.GENOSYS Mini roller do oczu, zwiększa efekty, zawartych w kosmeceutykach, składników czynnych takich jak czynniki wzrostu, bio-peptydy i naturalne ekstrakty roślinne. W sposób skuteczny i bezpieczny wzmacnia i pogrubia skórę wokół oczu. Terapia rollerem wokół skóry oczu daje niesamowite rezultaty!Składniki zawarte w serum pod derma roller i kremie po użyciu mini rollera, redukują obrzęki i worki pod oczami, zmniejszają zmarszczki i rozjaśniają cienie pod oczami! Wilgotne płatki pod oczy łagodzą podrażnioną skórę, usuwają zaczerwienie i nawilżają skórę okolic oczu po rolowaniu.

Zestaw GENOSYS przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnych okolic oczu – może być także wykorzystywany do pielęgnacji ust i redukcji zmarszczek wokół nich.

GENOSYS Eye Cell do pielęgnacji oczu w zestawie z DTS Mini Derma Roller zdobył Nagrodę Główną w kategorii Kosmetyki do SPA w ramach Konkursu na Najlepszy produkt 6.Targów Spa & Wellness, które odbyły się w Krakowie w dniach 24-25 maja 2012r.

Wskazania

  • zmarszczki, wiotka skóra w okolicy oczu
  • obrzęki, opuchnięcia
  • „kurze łapki”
  • „worki” pod oczami
  • ciemne cienie w okolicy oczu
  • odwodniona skóra
  • przebarwienia w okolicy oczu

Nakłuwanie – Mini derma roller GENOSYS przeznaczony jest do skutecznych i bezpiecznych zabiegów wokół oczu.Mini roller ma bardzo silne działanie wzmacniające skórę wokół oczu, maksymalizując jednocześnie przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. 6-tygodniowy program stosowania zestawu kosmetyków wraz z mini rollerem umożliwia osiągnięcie efektów zmniejszenia ciemnego zabarwienia pod okiem i regeneracji wrażliwej skóry okolic oczu. Po 6-8 tygodniach, kuracja powoduje istotne zmniejszenie fioletowego zabarwienia okolicy pod dolną powieką, redukcję zmarszczek i opuchnięć. Po 6-8 tygodniach, kuracja powoduje istotne zmniejszenie fioletowego zabarwienia okolicy pod dolną powieką, redukcję zmarszczek i opuchnięć.

Kuracja obejmuje 6 zabiegów wykonywanych raz lub dwa razy w tygodniu.

PREPARATY DO ZABIEGU

EYE CELL Serum pod oczy
mezo_13
Formuła serum jest ukierunkowana na optymalizację efektów przeciwstarzeniowych w postaci redukcji cieni, „worków” pod oczami i zmarszczek, które to działania wspomaga specjalnie przeznaczony do okolic oczu mini derma-roller. Usuwa drobne i redukuje głębokie zmarszczki, cienie pod oczami, napina i zmniejsza pogłębiające się z wiekiem zagłębienie pod dolną powieką.

EYE CELL Płatki pod oczy
mezo_14
Uspokajają, łagodzą i nawilżają skórę podrażnioną i wysuszoną po zabiegach kosmetycznych lub odwodnioną na skutek naturalnego procesu starzenia. Płatki są innowacyjnym produktem, poprawiającym widocznie wygląd skóry. Usuwają zmarszczki, cienie i obrzęki pod oczami. Nawilżają i napinają skórę.

EYE CELL Krem pod oczy
mezo_15
Redukuje głębokie zmarszczki, zmniejsza “kurze łapki”, rozjaśnia cienie pod oczami i usuwa podpuchnięcia, stymuluje podział fibrablastów i wzrost produkcji kolagenu, napina i liftinguje skórę, wygładza zmarszczki wzmacniając naturalne funkcje ochronne.


mezo_12

Ceny

Cena zabiegu 120 zł

Cena Mini Rollera doliczana przy pierwszym zabiegu 80 zł.

Przy zakupie serii 6 zabiegów – roller gratis.Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnym koktajlem lub czystym  kwasem hialuronowym, w celu nawilżenia i uelastycznienia skóry, czasami z dodatkiem witamin czy aminokwasów. Do zabiegu mezoterapii igłowej okolic oczu polecamy szczególnie czysty kwas hialuronowy, który doskonale nawilży i wypełni zmarszczki. Mezoterapia igłowa pozostawia ślady ( drobne nakłucia, czasem siniaczki) ale daje 100 proc. gwarancji, że przygotowane substancje dostały się pod naskórek. Zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach co dwa tygodnie.

Więcej informacji i omówienie innych specjalistycznych preparatów w zakładce Medycyna Estetyczna

Ceny

Cena zabiegu od 199 zł